O firmie

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych zakupem samochodu używanego z pewną historią.

Firma Autokrok Samochody Krajowe znajduje się w miejscowości Rączna gm. Liszki 6 km na zachód od granic Krakowa, nieopodal lotniska Balice.

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam trafnie weryfikować rzeczywisty stan samochodów i bezwzględnie odrzucać powypadkowe lub z nieznaną historią.

Prezentowane przez nas samochody pochodzą z polskich salonów, są bezwypadkowe, posiadają książki serwisowe oraz wszelką dokumentację legalnego pochodzenia.

Decydując się na oględziny w naszej firmie mogą być Państwo pewni, że opisy zamieszczane w ogłoszeniach są zgodne ze stanem faktycznym oferowanych samochodów.

Wszystkie nasze pojazdy udostępniamy nabywcy w celu sprawdzenia stanu w dowolnie wybranym serwisie bądź stacji diagnostycznej na terenie Krakowa i okolic. Przy zakupie otrzymują Państwo również pisemną gwarancję przebiegu.

Proponujemy także możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu.

Współpraca z bankami pozwala nam oferować możliwość kredytowania zakupu pojazdu na preferencyjnych warunkach, a formalności z tym związany mogą być dopełnione w siedzibie naszej firmy bądź banku.

Nasz profesjonalizm to gwarancja zadowolenia naszych Klientów. Zapraszamy!